O spoločnosti

Sme expertom na výrobu a montáž tlakových nádobcisternových nadstavieb a všetkých ďalších výrobkov, ktoré v rámci našej činnosti ponúkame. 

Víta vás spoločnosť

STS Kovo

STS KOVO, s. r. o. je zástupcom spoločností JUROP S.p.A. a Enz Technik AG v Slovenskej republike a je držiteľom certifikátu kvality podľa STN EN ISO 9001.

Tradícia strojárskej výroby pod značkou STS v Prešove sa datuje od roku 1965. Od svojho vzniku sa STS zaoberala výrobou a opravou strojov a zariadení pre poľnohospodárstvo.

Víta vás spoločnosť  STS KOVO, S. R. O.

Začiatky

Tradícia strojárskej výroby pod značkou STS v Prešove sa datuje od roku 1965. Od svojho vzniku sa STS zaoberala výrobou a opravou strojov a zariadení pre poľnohospodárstvo.

Rozšírenie výroby

Neskôr došlo k rozšíreniu výrobného programu o výrobu tlakových nádrží a cisternových nadstavieb najmä na podvozky TATRA a neskôr bol výrobný program rozšírený o výrobu skriňových laminátových nadstavieb.

Tradícia

Spoločnosť STS KOVO, s. r. o. je súkromnou spoločnosťou a od svojho vzniku v roku 1992 pokračuje v tejto strojárskej tradícii. V priebehu svojej existencie túto rozšírila o ďalšie výrobné oblasti.

STS KOVO - Výroba a montáž tlakových nádob

Výroba a montáž tlakových nádob

V tom, čo robíme, sme odborníci

STS KOVO, s. r. o. je držiteľom všetkých potrebných povolení na výrobu a montáž tlakových nádob, cisternových nadstavieb a všetkých ďalších výrobkov, ktoré ponúka v rámci svojej podnikateľskej činnosti. Spoločnosť vlastní technické a strojové vybavenie a disponuje kvalifikovanými odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe a konštrukcii.

ZAŠLITE NÁM POŽIADAVKU

Vypracujeme vám cenovú ponuku na mieru

© 2024 Všetky práva vyhradené pre STS KOVO, s. r. o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.