STS KOVO, S.R.O.
Budovateľská 45, 080 01 Prešov
SLOVENSKO

e-mail: stskovo@stskovo.sk

PRODUKTY

Zoznam

img Sacie fekálne nadstavby (ADR)
Určené na prepravu a sanie rôznych tekutých a polotekutých látok, kalov. Vyrábané aj v prevedení ADR. Objem nádrží od 3 do 16 m3. Sanie výkonným kompresorom JUROP, MORO, Battioni, Demag wittig a i.. Pohon kompresora mechanický, resp. hydraulický. Nadstavby je možné montovať na podvozky podľa výberu zákazníka, napr. TATRA, IVECO, Mercedes-Benz, DAF, MAN, VOLVO a i.
img Nadstavby na prepravu pohonných hmôt (ADR)
Určené na prepravu pohonných hmôt podľa Dohody ADR. Objem nádrží od 2,5 - 18 m3. Merná a stáčacia skupina vybavená prvkami HAAR, SENING, EQUIPTANK a.i. Pohon čerpadla hydraulický. Nadstavby vybavené prvkami pre spodné plnenie a rekuperácia pár. Meraný výdaj prepravovaného média kompenzačným meraním EMR3 v prevedení malovýdaj a veľkovýdaj. Podvozky TATRA, IVECO, AVIA, DAF, MAN, Mercedes - Benz a i.
img Saco-kanalizačné nadstavby (ADR)
Určené na čistenie kanálov, septikov, potrubí. Objem nádrže kalovej - vodnej je od 5 do18 m3. Vákuokompresory JUROP, Battioni, MORO, Demag Witting a i.. Vysokotlaká časť s čerpadlami URACA, PRATISSOLI, HPP a i. vybavená navíjacími hadicovými bubnami. Kalová nádrž môže byť vybavená sacím ramenom, výklopná, prípadne s otváratelným zadným čelom. Nadstavby je možné montovať na podvozky podľa výberu zákazníka, napr. IVECO, MAN, Mercedes-Benz, DAF a i.
img Polievacie a zametacie nadstavby
Určené na prepravu vody, na polievanie zelene a umývanie ciest a chodníkov. Objem nádrže od 5 do 18 m3. Nadstavba vybavená ovládateľnými polievacími lištami, vzadu je umiestnený hadicový bubon s polievacou hadicou, prípadne vodné delo. Vybavené výkonnými nízko alebo strednotlakými čerpadlami. Pohon čerpadla hydraulický. Vyrábané ako pevné alebo snímateľné nadstavby. Montáž na rôzne druhy podvozkov.
img Autodomiešavače
Objem bubna 6 - 9 m3. Pohon bubna hydraulický resp. mechanický, plne regulovateľný mechanicky alebo elektricky. Montáž na rôzne druhy podvozkov.
img Tlakové nádoby, nádrže na pohonné hmoty, kontajnery ADR
Tlakové nádoby, vzdušníky, zásobníky pre výmenníkové a kompresorové stanice. Dvojplášťové nadzemné aj podzemné nádrže na pohonné látky. Kontajnery aj v prevedení ADR.